Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

02 Aralık 2016
Tiger Knight’a Gladyatör Arenası geliyor

2 Aralık 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Çıkışının üzerinden bir ay gibi çok kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen Steam’de en çok oynanan oyunlar arasına girmeyi başaran Tiger Knight: Empire War için yeni güncelleme yolda.

Oyuncuların uzun süredir oyuna eklenmesini istedikleri Roma İmparatorluğu bu güncellemeyle birlikte seçilebilir imparatorluklar arasına eklenecek. Elbette Roma İmparatorluğu denince ilk akla gelen şeylerden biri olan lejyonerler de oyunda yerini alacak. Oyundaki diğer imparatorlukların askerlerinin tarihi gerçeklere uygun biçimde modellendiğini düşünürsek, Roma’nın lejyonerlerinin de tarihi kıyafetleri, silahları ve taktikleriyle oyunda yer alacağını tahmin etmek zor değil.

Güncellemeyle birlikte oyuna iki yeni harita ve yeni bir oyun modu da eklenecek. Yeni haritalardan ilkinin adı Pont du Gard. Oyuncular bu haritada ünlü Pont du Gard Su Kemeri’nin heybetli manzarası eşliğinde birbirlerine üstünlük kurmaya çalışacaklar.

İkinci haritaysa Colosseum Warfare adlı yeni oyun moduna özel olacak ve tarihi Roma Kolezyum’unu oyuna taşıyacak. Şimdilik sadece görkemli bir arenada zafer kazanmak için mücadele edeceğimizi biliyoruz. Güncelleme hakkında daha fazla detay öğrenmek için yayınlanacak bir sonraki geliştirici günlüklerini beklememiz gerekecek.

Siz de bu eğlenceli oyunu denemek isterseniz, Tiger Knight: Empire War’u Steam adresinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Basın Bülteni

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin