Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

02 Aralık 2016
LawBreakers’ın aksiyon dolu yeni fragmanını görmelisiniz

2 Aralık 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Oyun dünyasının mihenk taşlarından birisi olan Gears of War’ın ‘asıl adamı’ olarak tanıdığımız Cliff Bleszinski’nin yeni oyunu olan ve uzun zamandır stabil bir şekilde geliştirilmeye devam eden The LawBreakers’ın yeni fragmanı dün gece düzenlenen The Game Awards 2016’da yayınlandı.

Çevrimiçi bir aksiyon oyunu olup Unreal Tournament’tan büyük oranda esinlenen LawBreakers, türe yenilik getirdiğini ve ‘diğer kahraman bazlı aksiyon oyunlarına benzemeyen’ yapısı ile geldiğini iddia ediyor. Henüz birkaç video ve yazılı bilgi dışında çok bir şey görme fırsatını yakalayamadığımız LawBreakers’ın yeni fragmanında da işler pek değişmiyor ve yine oyunun tek bir haritasında bazı karakterleri savaşırken görüyoruz. Artık Cliff’in en azından daha kapsamlı bir beta testine girmesi veya bir şekilde oyunculara bu oyun hakkında daha fazla bilgi vermesi gerekiyor.

2017’de çıkacak olan LawBreakers’ın olası alfa testlerine katılmak isterseniz buradan oyunun sitesine gidebilir ve kaydolabilirsiniz. Elbette ancak seçilirseniz katılma şansını yakalayabileceksiniz. İyi seyirler!

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin