Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

01 Aralık 2016
Walking Dead’de Negan’ın kaderi belli oldu

1 Aralık 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Aslında başlığı nasıl atacağıma bir türlü karar veremedim. çünkü yapım ekibi yaptığı açıklama ile çizgi roman takipçilerinin zaten tahmin ettiği bir olayı doğrularken, serinin sadece dizi versiyonunu takip edenler için bir nevi spoiler vermiş oldu.

Yazının bundan sonrası Spoiler olabilir, ona göre dikkat!

AMC tarafından yapılan açıklama ile Negan karakterini canlanndıran Jeffrey Dean Morgan ile bir sonraki sezon için de anlaşıldığı duyuruldu. Yani Negan karakteri serinin zaten onay almış 8.sezonunda da bizlerle birlikte olacak. Başta da dediğim gibi çizgi romanı göz önüne aldığımızda çok sürpriz bir karar değil ama sadece diziyi takip edenler Negan’ın ölmeyeceğini öğrendiklerinde biraz üzülebilir.

Konuyla ilgili açıklama yapan Jeffrey Dean Morgan “8.sezonda olduğumu zaten biliyordum. 7.sezon çekimlerini geçtiğimiz hafta bitirdik. Önümüzdeki iki sezon ben de varım, hem de yoğun bir şekilde” sözleri ile aslında dizinin ilerleyen sezonları için şimdiden önemli ipuçları vermiş.

Ne diyelim, bu haber dizi izleyicilerini karakterin şimdiye kadar yaptıkları için kızdırabilir ama çizgi romanı göz önüne aldığımızda, üstüne bir de Jeffrey Dean Morgan’ın oyunculuğu eklenince beni bir hayli sevindirdi. Dizi şu sıralar bayık ilerlese de muhtemelen önümüzdeki bölümlerde beklenen ivmeyi yakalayacaktır.

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin