Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

01 Aralık 2016
Hellblade: Senua’s Sacrifice’ın 2017’de geleceği doğrulandı

1 Aralık 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Team Ninja’nın yeni oyunu Hellblade: Senua’s Sacrifice adına yeni bilgiler gün geçtikçe yüzeye çıkmaya devam ediyor. Önceden yaptığımız haberlerde Hellblade’in tam olarak ne zaman çıkacağına dair bir bilgi olmadığını söylüyor, oyunun 2016’da bir ara çıkacağının bilgisini veriyorduk. Ama tahmin edebileceğiniz gibi 2016’nın bitmesine iki ay kaldı ve Hellblade’in çıkışı için yine kesin bir tarih yok.

Yayınlanan yeni yapımcı videosunda hem Hellblade’in neden bu kadar erken duyurulduğunu anlıyor hem de oyunun yapım sırasında çekilen görsellerine ve tasarımlarına bakıyoruz. Oyunun neden ertelendiğine dair çok da güzel bir açıklama yapıyorlar aslında.


Epic Games ile çalışmakta olan Team Ninja, kendi oyunlarının başarısı bir yana, aslında oyun endüstrisinin tümünde hareket yakalama teknolojisine dair çok büyük bir gelişime imza atmak istiyor. Fark ettiniz mi bilmiyorum ancak Hellblade’in hem insan hareketleri hem de yüz animasyonları konusunda çok büyük bir potansiyeli var. Team Ninja gerçekten bu konuda çıtayı yükseltmekte kararlı.

Oyunu bu kadar erken duyurmalarının sebebi de yapım aşaması boyunca oyuncularla iletişim halinde kalmak ve geri dönüşlerle beraber Hellblade’i tam olarak oyuncuların istediği bir biçimde, oyunculara göre geliştirmekmiş. Sizi bilmem ama bu açıklamalar beni tatmin etti.

Etiketler

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin