Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

01 Aralık 2016
Final Fantasy XV tüm serinin en hızlı satan oyunu oldu

1 Aralık 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Yaklaşık 10 sene önce Final Fantasy XIII ile birlikte, Versus XIII adı ile duyurulan ve ondan birkaç sene sonra Final Fantasy XV’ dönüşen yegane oyun geçtiğimiz günlerde çıktı. Biz de hemen girişip artısını eksisini güzelce çıkarmaya başladık.

Bu sırada oyunun satış rakamları elimize ulaştı ve Final Fantasy XV’in tam da beklediğimiz gibi çok sağlam bir çıkış yapmış olduğunu öğrendik. Oyun dünya çapında tam beş milyon sattı ve şimdiye kadar tüm seri içerisinde en kısa sürede en çok satan oyun olarak rekorunu kırdı. Zaten Square Enix’in sadece Final Fantasy hayranları için değil, tüm oyun dünyasına uygun olarak hazırladığı bu oyundan da farklı bir şey beklemek doğru olmazdı.

Elbette bu Final Fantasy XV satışlarının bu rakalma kapanacağı anlamına gelmiyor. Daha oyun ülkemizde bile resmi satışına başlamamış durumda. Bu beş milyon daha bayağı katlanır diye düşünüyoruz. Oyunun incelemesi ve videoları ile çok yakında karşınızda olacağız. Malum, çok büyük bir oyun çıktı ve çok ince bir şekilde incelememiz gerekiyor. 10 yıl beklemişiz, fena mı!

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin