Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

30 Kasım 2016
Final Fantasy XV’in sonu aslında altı ay önce sızdırılmış!

30 Kasım 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Dün resmi olarak çıkan Final Fantasy XV’in yaklaşık iki haftadır kaçakçılar ve yurtdışında bulundan çeşitli spotçular sayesinde kullanıma açılması sonucunda çok beklenmedik yerlerden vurulan spoiler darbeleri ile karşılaşır olmuş, hatta bunlara karşı dikkatli olmanız konusunda da bir haberle sizleri uyarmıştık.

Yaklaşık 6 ay önce, henüz oyuna dair sahip olduğumuz bilgiler de bir nebze kısıtlıyken bir 4chan kullanıcısı, forumda açtığı konu ile çeşitli sorulara cevap vermişti. Final Fantasy XV’i önceden oynadığını iddia eden kullanıcı birçok şey söylemiş ancak bunların hepsi ‘sallamasyon’ olarak etiketlenmişti. Görünen o ki, hiç de öyle değillermiş.

Bugün NeoGAF forumlarında aynılarını göreceğiniz soruların cevapları, oyunun bugünkü hali ile büyük oranda örtüşüyor. Elbette 6 ay içerisinde değişen ufak tefek şeyler mevcut ancak oyunun sonu çeşitli kullanıcıların yaptığı yorumlara göre aynıymış. NeoGAF’te bulunan sayfaya buradan ulaşabilirsiniz. Tahmin edebileceğiniz üzere sayfada bolca spoiler var, aman dikkat.

Ayrıca bir şey daha yazmıştı arkadaş o forumda. Final Fantasy XVI hakkında herhangi bir bilgi olup olmadığı konusunda sorulan soruya “yeni Final Fantasy’ye dair hiçbir şey mevcut değil. FFXV tutarsa yapılır” gibi bir cevap vermişti.

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin