Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

28 Kasım 2016
Overwatch’ın Sombra’sı, Street Fighter V’e geldi

28 Kasım 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Overwatch’ın en yeni kahramanı Sombra geçtiğimiz haftalarda yüzünü göstermiş ve çok kısa bir sürede önce PTR’a, daha sonrasında ise asıl oyuna eklenmişti.

Sombra’nın ortaya çıkışından sonra elbette her karakterde olduğu gibi onda da çeşitli benzetme haberleri boy göstermişti. Kimisi Deus Ex: Human Revolution’dan Yelena Federova’ya benzetti, kimisi komşu kızına, kimisi ise Street Fighter V’in en can alıcı kadınlarından birisi olan Laura’ya benzetti. Ne yalan söyleyeyim, ben de ilk bakışta direkt olarak Laura’ya benzettim.

Hal böyle olunca da Street Fighter V’e gelecek olan olası Laura-Sombra yamasını beklemeye başladık. Sonuçta Street Fighter V’in PC versiyonundaki karakter üzerinde dilediğinizce oynama yapabilip karakterleri farklı tiplere çevirebiliyorsunuz. YouTube’da THEJAMK adı ile tanınan Street Fighter V oyuncusu Laura’yı birkaç oynama ile Sombra’ya çevirmiş ve oyuna eklemiş. Bana sorarsanız hiç sırıtmıyor, çok da güzel olmuş. İndirmek isterseniz aşağıda yer alan videonun açıklamasındaki patreon linkine gitmeniz yeterli. İyi seyirler!

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
protein tozu