Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

28 Kasım 2016
Game of Thrones’un 7.sezonundan ilk görüntüler geldi

28 Kasım 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Game of Thrones’un 7.sezonunun biraz gecikeceği ve yaz aylarına sarkabileceği daha önce açıklanmıştı. yeni sezon için heyecanlansakta dizinin sadece iki sezonu kaldığını hatırlayınca malum içimize bir öküz oturuyor. Buna rağmen gelen her yeni haberle kıpır kıpır olmaya da devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan kamera arkası görüntülerinden sonra yeni sezona dair ilk görseller de sızdırıldı.

Öncelikle hikaye açısından çok büyük detay vermeseler de Spoiler uyarısı yapalım.

HBO kanalının henüz yayınlanmayan yeni sezon tanıtımında tabi ki Game of Thrones dizisi de kendine yer bulmuş. Sadece 3 sahneye yer verilmiş olsa da “az olsun, bizim olsun” diyoruz. Muhtemelen önümüzdeki günlerde yeni sezona dair ilk tanıtım videosu da gelecektir.

Yayınlanan bu görüntülerde ise Sansa, Jon Snow ve Arya’ya yer verilmiş. Özellikle yaptığı son hamleler ile bize derin bir oh çektiren Arya’nın at sırtında olması da dikkat çeken bir diğer detay. Muhtemelen bu sezon Arya’yı diğer ikili ile bir araya gelirken göreceğiz.

Ayrıca bu üç görsel dışında dizinin çekimlerinden yeni görüntüler de sızmış durumda. Bu sahnelerin Jaime’nin de dahil olduğu büyük bir savaş sahnesine ait olduğu belirtiliyor. Aşağıdaki görsele tıklayarak göz atabilirsiniz.

Galeriye ulaşmak için resme tıklayınız.

Galeriye ulaşmak için resme tıklayınız.

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin