Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

28 Kasım 2016
Farming Simulator 2015 Mods

28 Kasım 2016 Genel Yorum Yok

Farming Simulator 2015 Mods

Macera – Oynarken kendinizi kaptıracağınız ve zamanın nasıl geçtiğini fark etmeyeceğiniz bir oyun türüdür. Macera oyunlarında oyunun sonuna gelebilmek için kendi sınırlarını zorlayacağınız her başarılı görevde keyif alacağınız oyunlar bulunmaktadır. Farming Simulator 2015 Mods, genel bir oyun türü olmakla birlikte içinde araba yarışından dövüşe , beceri oyunlarından klasik oyunlara hepsinden bulunmaktadır ancak hepsinin ortak noktası oynarken sizi heyecanlandıracak olmasıdır.

Macera oyunlarını oynarken oyunun sonuna kadar gelebilmek için sabırlı ve istikrarlı olmalısınız çünkü oyunlar sizi ilerledikçe daha çok zorlamaya başlayacaktır bu da sizin oyun oynama kabiliyetinizin gelişmesine ve başarılı olmanızı sağlayacaktır. Sitemizde en çok oynanan oyun kategorilerinden biri macera oyunlarımızdır.Araba Yarışı – Arabaların bir hedefe yada süreye göre birincilik için yaptıkları yarışmaya verilen isimdir. Araba yarışında birinci olabilmek için bazı şeylere dikkat etmekte büyük fayda var.

Araba yarışında ve araba oyunlarında başarılı olabilmek için yapılması gerekenler:

• Beceri

• Hız

• Aracı tanımak

• Risk almak

Araba tüm erkeklerin en sevdiği oyuncaklarından biridir. Çocukluğundan itibaren araba duyulan hayranlık zamanla gerçek araba üzerine de yansımaktadır. Ülkemizde de arabalara çok ilgi duyulmaktadır.Arabaya duyulan ilgi zamanla araba oyunlarının ilgi duyulmasını sağlamıştır. Bunun yanı sıra ilginize göre araba çeşitleri ve renkleri bulabilirsiniz oyunlarımızda. Araba oyunları beceri gerektiren oyunlardır. Bazı araba yarışlarında bilgisayarın yönettiği arabarla yarışırken bazılarında ise süreye karşı yarışırsınız. Genellik oyun sitelerinde en çok bulunan oyunlardan biri araba oyunlarıdır.
Farming Simulator 2015 Mods hakkında daha detaylı bilgiler ve farming simulator oyunu anlatımı limitsizblog sitesinde yer almaktadır.

Dövüş – Genç yaşlı tüm erkeklerin ilgi duyduğu bir konudur. Karşısındaki rakibinden güçlü olduğunu kanıtlamaya çalışan iki kişi veya grup vardır. Sizde sitemizdeki efsane oyunları oynarak kendi adamınızla dövüşebilirsiniz. Dövüş oyunlarında önemli olan şeyler zamanlama ve doğru hamledir. Defalarca oynayarak oyuna alışabilir ve sonra herkesi yenebilirsiniz. Robot dövüşleri ve anime dövüşleri gibi seçenekleri bulunan dövüş oyunlarında kılıç kalkan gibi şeyler kullanarak rakibinizle dövüşebilirsiniz. Şimdi oyununuzu seçin ve içinizdeki dövüşçüyü özgür bırakın!İki oyuncu – Bu oyun türlerinde yanınızdaki arkadaşınızla birlikte eğlenebilmeniz için yapılan oyunlar bulunmaktadır. Genel bir oyun türü bulunmaz.

Spor, savaş, dövüş, beceri ve macera oyunlarının hepsini bulabilirsiniz. Bu oyunlar yanınızdaki arkadaşınızla eğlenmenizi ve keyifli zaman geçirmenizi sağlayacaktır. Birbirinizle yarışabilir veya birlikte bilgisayara karşı oynayabilirsiniz. Her ikisini de denemenizi tavsiye ediyoruz!

Doktorluk – Bu oyun tarzı insan anatomisini öğrenmenizi ve ilerde doktor, cerrah ve dişçi olmak isteyen gençlerimizin fikir sahibi olmasına yardımcı olmakla birlikte eğitici ve öğreticidir. Hastaların nasıl tedavi edildiğini ve hangi hastalıkta nasıl bir tedavi uygulandığını öğrenebilirsiniz. Bu oyunlarımızı oynarken insan vücudunu daha iyi tanıyarak derslerinizde daha başarılı olabilir ve insanoğlunu daha yakından tanıyabilirsiniz.

Bulmaca – Bulmaca oyunları genellikle insan beynini çalıştırarak geliştirmeyi ve bir yandan eğlendirmeyi hedefler. Bulmaca oyunlarını oynarken hem yeni şeyler öğrenebilir hemde bölümleri geçmek için yeni fikirler ortaya atabilirsiniz. Tamamen sizin düşünmenizi hedefleyen bu oyunlar ayrıca sitemizdeki en zor oyunların bulunduğu oyun türüdür. Bazen zorlanacağınız bazen rahatlıkla başaracağınız oyunların her bölümünü bitirdiğinizde mutlu olacaksınız.

Ayrıca dünya çapında adı duyulmuş bir sürü oyunu bulabileceğiniz bulmaca oyunları çocukların gelişimleri için olumlu yönde destekler.

Kız oyunları – Kızların küçük yaştan itibaren oynadığı oyuncak bebeklerin sanal dünyadaki eğlenceli birer yansımasıdır. Bu kız bebekleri veya genç kızları süsleyebilir, kıyafetlerini değiştirebilir, onlarla gezebilir, makyaj yapabilir ve eğlenebilirsiniz. Kimi tanıyacağınız kimiyle yeni tanışacağınız onlarca kız arkadaş edinebilirsiniz.

En iyisi odanızdaki oyuncak bebekleri bir kenara bırakıp yeni arkadaşlar edinmeniz olacaktır.

Çocuk oyunları – Çocuk oyunları küçük yaş grubunun ilgisini çekecek ve onların eğlenmesine yardımcı olacak oyunlardır. Daha detaylı incelemek gerekirse küçük çocukların şiddet gibi kötü davranışlardan uzak durmasını sağlayarak onları araba yarışı, spor, bulmaca gibi oyun türleri oynamaya yönlendiren oyun türüdür. Çocuklarınızın kötü davranışlardan ve hobilerden uzak durması için bu türde oyunlar oynamasını sağlayabilirsiniz. Farming Simulator 2015 Mods hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için http://www.limitsizblog.com/2015/11/farming-simulator-16-mod-sinirsiz-para-hilesi-apk-1-0-1-3-data/ bakmalısınız.

Etiketler

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin