Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

26 Kasım 2016
Playstore’dan Büyük Yılsonu Kampanyası

26 Kasım 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


 Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore, dünyada büyük indirim akımı olarak bilinen Black Friday’e özel yüzde 80’e varan indirimler sunuyor. Ubisoft, Electronic Arts, 2K, Sega, Bethesda ve Rockstars gibi dev yayıncıların en yeni oyunlarının da yer alacağı kampanya Kasım ayı sonuna kadar devam edecek.

Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore, oyunseverlere sunduğu fırsatlara Black Friday indirimleri ile devam ediyor. Ubisoft, Electronic Arts, 2K, Sega, Bethesda ve Rockstars gibi dev yayıncıların yüzlerce oyununun yer aldığı kampanya kapsamında her gün farklı yapımcıların en iddialı oyunları yılsonuna özel fiyatlarla oyunseverlere sunulacak.

Oyunseverlerin kampanya kapsamında yüzde 80’e varan indirimlerle alabileceği 300 oyun arasında FIFA 17, Battlefield 1, XCom 2, GTA V, Doom, Fallout 4, Mafia III, Far Cry Primal, Sid Meier’s Civilization VI, Need For Speed, NBA 2k17, Tom Clancy’s The Division, Tom Clancy’s Siege, Anno 2205, Assassin’s Creed: Syndicate gibi dev yapımlar bulunuyor. Kasım ayı sonuna kadar devam edecek olan indirim kampanyası ile oyunseverler indirimli oyunları Türk Telekom internet faturalarına ek 12 aya varan taksit avantajıyla ile satın alabilecekler.

Bu bir basın bültenidir.
 

Etiketler

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin