Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

25 Kasım 2016
The Last of Us 2 duyurusuna az kaldı

25 Kasım 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Bekle bekle bir hal olduk değil mi? Dün de tıpkı buna benzer bir haber yapmıştım ancak o olası Destiny 2 duyurusu hakkındaydı ve daha somut kanıtlara dayanıyordu. Bu kez aynı haber The Last of Us 2 için geliyor. Çünkü neden? Çünkü PlayStatin Experience’a sadece birkaç hafta kaldı.

shinobi602 ismini daha önce duymadıysanız ufak bir bilgilendirme yapayım. Kendisi çok önemli bazı oyunların sızıntılarını yapması ile ünlü olan bir kişiliktir. “İçeride bir yerden” olduğu kesin ancak bu sızıntıları nereden, nasıl yapıyor bilmiyoruz. Kendisi bu kez de The Last of Us 2 için konuştu. NeoGAF’e attığı iletiyi aşağıdan görebilirsiniz:

Şimdi normalde olsa bu sızıntılara kulak asmazdık. Çünkü Last of Us 2’nin geleceği haberini zaten biliyoruz ancak ne zaman duyurulacağı daha bir merak konusu. Şöyle bir bakarsak yakında iki büyük etkinlik var. Birisi The Game Awards, bir diğeri de PlayStation Experience. The Last of Us 2’nin bu iki etkinlikten birinde, hatta özellikle PlayStation Experience’ta duyurulması çok büyük bir olasılık taşıyor.

Rez alın diyelim mi? Diyelim bence. Rez alın bekleyin.

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin