Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

25 Kasım 2016
Duke Nukem’ın yeni oyunu çok yakında duyurulabilir!

25 Kasım 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Yıllarca beklememize rağmen yapımında birçok el değiştiren ve sonucunda çokta iç açıcı bir şekilde karşımıza çıkmayan Duke Nukem Forever üzerinden beş yılı aşkın bir süre geçti. Aklımızda oynanıştan çok kalan nokta ise tabi ki oyunun espri tarzı ve atmosferi oldu. Peki yeni bir Duke Nukem oyunu için hazır mısınız?

Henüz resmi olarak açıklanmasa da serinin yeni oyunu çok yakında duyurulabilir. twitter üzerinden oyunun yapımcılarından biri olan Randy Pitchford’a mesaj atan bir oyuncu “Duke Nukem ve Gears of War’ın bir araya gelmesi çok çılgınca olurdu” sözleribi sarfetmiş. Bu oyuncuya cevap veren Pitchford ise “1 Aralık’ta keyif alacağınız bir duyuru gerçekleştireceğiz” sözleri ile bu oyuncuya cevap vermiş.

Açıkçası gears of War ve Duke Nukem karması ile ilgili yapılan esprili bir mesaja gelen bu cevap eminim sizi de merak ettirmiştir. yeni bir Duke Nukem oyunu mu geliyor yoksa gears of War için bir Duke Nukem indirilebilir içeriği mi gelecek? Tüm bu soruların cevabı için birkaç gün daha beklememiz gerekiyor.

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
protein tozu