Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

25 Kasım 2016
Deep Silver, Homefront: The Revolution’u erken çıkardıklarını itiraf etti

25 Kasım 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Oyun ilk tanıtıldığında ben de dahil herkes büyük heyecana kapılmıştı. Çünkü oyunun arkasında Crysis oyunu ile harikalar yaratan Crytek firması ve efsanevi oyun motoru CryEngine vardı. Crytek UK (İngiltere) tarafından geliştirilen oyun 17 Mayıs 2016 tarihinde ünlü Alman oyun yayımcı firması Deep Silver’ın aracılığıyla piyasaya çıkmıştı. Ancak hiçbir şekilde serinin hayranlarında oluşan beklentiyi karşılamayan oyun, genel kitlelerden olumsuz yorumlar almış ve ağır darbe yemişti. Sorunlardan geçilmeyen oyun için artık bu oyun kurtarılmaz yeni oyun yapın bile diyenler olmuştu. Ama yapımcı şirket Crytek ise yeni oyun yerine yamalar yayımlamış oyundaki hataları düzeltmişti. Bir şekilde tekrar toplayan oyunun yayımcı şirketi Deep Silver ise yaptığı açıklama ile herkesi şaşırttı.

Zira şirketin Küresel Marka ve Pazarlama Müdürü Paul Nicholls, oyunu gereğinden erken piyasaya sürdüklerini itiraf etti. Açıklamasına devam eden Paul, ”Hatamızdan birçok ders çıkardık. Genel olarak bakıldığında geliştirici ekip gerçekten şahane bir yapıt ortaya çıkardılar. Özellikle ekibin oyunu sanki tekrar tasarlıyormuş gibi yamalar çıkarıp düzeltmeleri, oyuncuların kafasındaki görüşü olumlu olarak değiştirdi. Bugünlerde oyunu ilk çıkardığımızda aldığımız yorumlardan çok daha iyi şeyler duyuyoruz. Bu da bizlere özellikle oyun sektöründe zamanın çok önemli olduğunu gösteriyor. Her zaman doğru zamanı beklememiz gerektiğini anladık.” ifadelerini kullandı.

Yani firma elinden geleni yaparak oyunu düzeltmeyi başarmış. Ancak bu kadar badireler atlatan serinin yeni oyunu gelir mi bilinmez.

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin