Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

24 Kasım 2016
Walking Dead’in reytingleri fena düşüyor

24 Kasım 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Aslında bir zombi dizisi olarak anılmasına karşın zombilerden çok insanlar arası ilişkiye ve insanların ne hale gelebileceğine odaklanan Walking Dead’i eminim hepimiz çok seviyoruz. Serinin sadık izleyicisi her daim aksiyon ya da derin olaylar beklemese de son zamanlarda dizinin gidişatı pek iyi değil. Sezon başlangıcını saymaz isek kısa sürede anlatılacak olayları koskoca bölümlere sığdıran serinin bu gidişatı reytinglere de yansımış durumda.

İlk sezon ilk bölümünü 5 milyonu aşan izleyici ile yapan Walking Dead, 7 sezon boyunca bu izleyici sayısını katlayarak arttırdı. Öyle ki serinin en yüksek izlenme rakamı 17 milyona kadar ulaşmış durumda. Daha önce 5.sezon ilk bölümünü 17 milyondan fazla kişi izlemişti. Bu rakama ulaşan bir diğer bölüm ise 7.sezon ilk bölümü olmuştu.

Buna rağmen dizinin yedinci sezon reytingleri hatırı sayılır bir düşüşte. Öyle ki son bölüm 11 milyon izleyici ile serinin son zamanlardaki en kötü sonucuna ulaşmış. Net belirtmek gerekirse Walking Dead en son 3. sezonda bu izleyici sayısında ilerliyordu. Yani kısaca son dört yılın en kötü reyting sonuçlarını son bölüm ile almış durumda.

Şimdiden 8.sezon onayını alan Walking Dead muhtemelen sezon arasına doğru toparlayacak ve vitesi arttıracaktır ama başta da dediğim gibi karakter diyaloglarının bile havada kaldığı bazı bölümlerin seriye yakışmadığı da bir gerçek. Siz ne düşünüyorsunuz?

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin