Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

24 Kasım 2016
Destiny 2 çok yakında duyurulabilir

24 Kasım 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Önümüzde çok önemli iki etkinlik bulunuyor. PlayStation Experience ve The Game Awards. Her iki etkinlik de oyun dünyası açısından çok büyük önem taşıyor. Her iki etkinlikte de yeni oyun duyuruları ile karşılaşmamız olası.

Destiny 2 de uzun zamandır beklemekte olduğumuz oyunlardan birisi. Özellikle ikinci oyunun PC’ye de gelme olasılığı yüzünden PC oyuncuları da Destiny 2’nin duyurusuna odaklanmış durumda. Bungie her hafta “This Week at Bungie” adlı bir blog yazısı yayınlıyor. Bu haftanın yazısı yine oyundaki gelişmeleri anlatıyor ancak sonunda farklı birkaç cümle bizleri karşılıyor:

“Bir sonraki hafta Anaheim, Kaliforniya için çantalarımızı toparlayacağız. Oradaki görevimizin detayları hala gizemini korumakta. O bitiş çizgisini çok yakında geçeceğiz.”

Şimdi elbette bu cümleden bir duyuru haberi gelir mi, gelmez mi anlamak pek bir güç ancak önümüzde iki sağlam etkinlik var. Eh zaten Destiny 2’nin  geldiğini biliyoruz. Rise of Iron da beklenen başarıyı yakalayamadı. O zaman önümüzdeki bu iki etkinlikte Destiny 2 duyurusu ile karşılaşmamız çok olası.

Al rezi bekle.

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin