Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

24 Kasım 2016
Avatar 2’nin gösterim tarihi ne zaman?

24 Kasım 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


James Cameron’un daha birkaç film çekeceği yeni Avatar filmleri için beklenti bir hayli büyük. Son olarak gözlüksüz 3D projesi üzerinde çalışan ünlü yönetmen hala devam filmi hakkında çok somut bir açıklama yapmadı. Buna rağmen filmlerin 2018, 2019 gibi yayınlanması da bekleniyor. Hal böyle olunca 20th Century Fox’un yayınlamış olduğu yeni takvim de kafaları biraz karıştırdı diyebiliriz.

Firma yaptığı açıklama ile merakla beklenen önemli filmlerin yeni tarihlerini duyurdu. Posteri de yayınlanan Alien: Covenant filminin gösterim tarihinin öne çekildiğini daha önce yapmış olduğumuz haberde belirtmiştik. Firma Alien dışında Marvel filmleri ve Kingsman: Golden Circle için de açıklamalarda bulundu.

Öncelikle 2 Kasım 2018 ve 14 Şubat 2019 olarak Marvel filmleri için iki tarih verilmiş durumda. Bu filmlerden birisi muhtemelen Deadpool 2 olacak. Muhtemelen ilk filmde olduğu gibi Deadpool 2’yi 14 Şubat tarihinde izleme şansına erişeceğiz. 2 Kasım 2018’de gösterime girecek olan film ise yeni bir X-Men filmi olabilir.

Daha önce 6 Ekim 2017’de listelenen bir Marvel filmi yerine ise Kingsman: the Golden Circle konumlandırılmış. Haziran ayında gösterime girmesi beklenen filmin ertelendiği de böylelikle resmiyet kazanmış oldu. Tüm bu filmler dışında verilen bir başka tarih ise Avatar 2’yi işaret ediyor olabilir.

“İsmi belli olmayan Fox / Lightstorm filmi” olarak listelenen bu film için 21 Aralık 2018 tarihi duyurulmuş durumda. Avatar 2’nin Lightstorm firması ile birlikte anıldığını göz önüne alırsak bu adı belli olmayan filmin büyük ihtimal ile Avatar 2 olduğunu da söyleyebiliriz. Kısacası yeni Avatar filmi için en az 2 sene daha beklememiz gerekiyor.

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin