Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

23 Kasım 2016
The Walking Dead’de ‘malum kişi’ ölecek mi?

23 Kasım 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


The Walking Dead’in yedinci sezonu çok sağlam başladı, ancak kısa sürede heyecan bakımından tekrar dibi boyladı. Şu anda oldukça sessiz ve bir bakıma da sıkıcı ilerleyen dizinin ilerleyen bölümlerinde çok vurucu bir olay ile karşılabilmemiz olası.

Yapımcıların çizgi romana göre birçok olayı ve karakteri farklı şekilde işlediğini artık kesin bir şekilde biliyoruz ve ortaya çıkan son ipuçlarına göre dizide ölecek olan bir sonraki karakter Carl olabilir.

Carl’ı canlandıran Chandler Riggs, bu ayın başında Auburn Üniversitesi’ni kazandığını belirten bir tweet atmıştı. Kendisinin The Walking Dead ile olan anlaşması da tam 7 yıllıktı, ve biz de tam yedinci sezondayız. Aynı şekilde babası William Riggs de bu konu ile alakalı ufak bir yazı paylaştı. Yazıda oğlunun bu dizi için çocukluğunu, arkadaşlarını ve derslerini bir kenara bırakmak zorunda kaldığını ve sonunda yedi yıllık kontratın bittiğine dair sevincini paylaştı.

Ne diyorsunuz? Yedi yıllık kontrat tamamlandı, üniversiteye kabul edildi ve bu üniversite de dizinin çekilmekte olduğu Atlanta’ya nereden baksanız 4 saat uzaklıkta. Sizce Carl gerçekten ölecek olan bir sonraki karakter olabilir mi?

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin