Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

23 Kasım 2016
Terry Crews, Overwatch’ın yeni karakterini seslendirmek istiyor

23 Kasım 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Overwatch, yeni karakterlerle genişlemeye devam ediyor ve her Blizzard oyununda olduğu gibi Overwatch’ta da karakterlerin büyük bir kısmı sahip oldukları seslendirmeler ile kafamıza kazanıyor. McCree’nin ‘High Noon’u, Reaper’ın kötü adam gülüşü, Genji’nin ‘Mada Mada’sı derken bu karakterlerin ‘gerçek’ yüzlerini gördüğümüzde çok şaşırıyor ve genelde bu seslerin o insanlardan nasıl çıktığına şaşırıyoruz.

Film ve eğlence dünyasının en sempatik adamlarından birisi olan Terry Crews, aynı zamanda çok sağlam bir oyuncu da. Yaz başından beri neredeyse tüm sosyal medya platformlarında Terry Crews’ın adını ekran kartı modelleri ve işlemcilerle birlikte duyar olduk. Çünkü kendisi aylardır en sağlam oyuncu bilgisayarını toplamaya çalışıyor. Yaktı kafayı adam. Ama güzel oldu, sempatisine sempati kattı.

Geçtiğimiz günlerde bir kullanıcı Reddit’te bir konu açtı ve potansiyel yeni Overwatch karakteri Doomfist’in Terry Crews tarafından seslendirilmesini çok istediğini yazdı. Terry Crews da buna cevap vererek “Doomfist’i seslendirmekten zevk duyacağını” söyledi.

Elbette daha Doomfist’in oyuna bir kahraman olarak eklenip eklenmeyeceği bile kesin değil ancak hem oyunun ilk fragmanında hem de Mumbani haritasında Doomfist’e dair birçok referansla karşılaştık. Oyuna yeni bir tank gelecekse bu büyük ihtimal Doomfist olacak.

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin