Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

23 Kasım 2016
Overwatch’ın Symmetra’sı yenileniyor – İşte yeni özellikleri

23 Kasım 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Overwatch’ın oyun yönetmeni Jeff Kaplan, dün paylaşılan Yapımcı Güncellemesi videosunda Symmetra’nın Overwatch karakterleri arasında yenilenen ilk karakter olacağını ve yeniliklerin çok kısa sürede geleceğini söyledi.


PTR’da oynanabilir durumda olan yeni Symmetra’nın hem ana tipi, hem de sahip olduğu yeteneklerin özellikleri değiştirildi. Benim de güncel bir şekilde oynamakta olduğum Overwatch’ta şu anda en az oynadığım üç karakter bulunmakta. Diğer tüm karakterleri en azından yarım saat bile oynamış olsam da Symmetra, Zarya ve Mei’yi on dakikadan fazla oynamadım. Nedense bir türlü zevk alamadım bu üç karakterden. Şimdi Symmetra’ya gelen yenilemeden sonra severek oynayacağım gibi duruyor.

Gelin Symmetra’nın yeni özelliklerine bakalım:

Artık Symmetra’nın iki ultisi var
Overwatch’ın bir yıllık tarihinde ilk kez karşılaştığımız bu özellikle Symmetra ikinci ultisine kavuşuyor. Teleporter ultisi yine aynı şekliyle duruyor. Sadece daha dayanıklı ve zaman geçtikçe yenilenen bir kalkana sahip. Onun dışında yeni eklenen ulti ise karakterlere verdiği kalkan ile alakalı. Tıpkı Teleporter gibi iyi bir yere gizleyebileceğiniz bu Shield Generator sayesinde karakterler üzerindeki kalkanları sürekli olarak yenileyebiliyorsunuz. Çok hayat kurtaracak bu ikinci ulti.

Yeni Photon Barrier
Symmetra artık takım arkadaşlarına kalkan basamıyor ancak tıpkı Reinheardt veya Winston’ın kalkanı gibi bir kalkan açıyor. Üstelik bu kalkan olduğu yerde kalmıyor, düz bir yolda ilerliyor. Böylece siz ve takım arkadaşlarınız da kalkanın arkasına sığınarak ilerleyebiliyorsunuz.

Daha fazla Turret
Symmetra artık üç yerine altı turret kurabiliyor. Üstelik eskiden 12 saniye olan geri dolma süresi de 10 saniyeye düşürüldü.

Photon Beam’in menzili uzatıldı
Symmetra’nın ana silahının menzili ufak da olsa uzatıldı. Çok büyük bir gelişme değil bu ancak yine de fark ediliyor.

Yenilenmiş Symmetra’yı şu anda oyunun PTR sunucusunda deneyebiliyorsunuz. Ben de akşam bir bakacağım nasıl olmuş diye.

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin