Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

23 Kasım 2016
Martin Scorsese’nin yeni filmi Silence’ın fragmanı yayınlandı

23 Kasım 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Goodfellas, The Departed, Shutter Island ve The Wolf of Wall Street gibi önemli yapımlara imza atan Martin Scorsese uzun süredir gündeminde olan filminin nihayet hayata geçiriyor. Yönetmenin 2000 yılından beri aklında olan projede son dönemece girildi ve filmin ilk videosu da yayınlandı.

Japon yazar Shûsaku Endô tarafından 1966 yılında yayınlanan ve 1969 yılında İngilizce olarakta basılan aynı isimli romandan uyarlanan Silence filmi konusu itibari ile de ince bir çizgide yürüyen filmlerden. 17. yüzyılda iki misyonerin akıl hocalarını bulmak üzere Japonya’ya yolculuğa çıktığı hikayede burada yaşanan zulüm ve şiddet tıpkı romanda olduğu gibi sinemaya aktarılacak.

Yönetmenlik koltuğuna oturan Martin Scorsese bu uyarlamanın senaryosunu daha önce Gangs of New York ve The Age of Innocence gibi filmlerde çalıştığı Jay Cocks ile birlikte kaleme almış. Filmin başrollerinde ise Andrew Garfield ve Adam Driver dışında Liam Nielson gibi önemli isimler bulunuyor. Ocak ayında gösterime girecek olan filmin fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin