Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

22 Kasım 2016
Mass Effect: Andromeda’dan gemi bilgileri geldi

22 Kasım 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Mass Effect serisinin en önemli noktalarından birisi şüphesiz farklı sistemlere ve gezegenlere gitmektir. Hal böyle olunca her oyunda kullandığımız Normandy isimli gemimizin oyundaki yeri de bir hayli büyük oluyor. Özellikle karakter gelişimi anlatımında sık bir şekilde kullanılan ve aksiyonun her zaman ortasında olan gemimizde doğal olarak oldukça vakit geçiriyoruz. Peki serinin yeni halkası Mass Effect: Andromeda’da gemimiz nasıl olacak?

İşte bu konu hakkında yapım ekibi tarafından bazı önemli bilgiler geldi. Bir süredir oyun hakkında önemli bilgiler yayınlayan Game Informer, oyundaki yeni gemimiz hakkındaki bilgilere de yer vermiş.

Öncelikle geminin yeni pilotunun Salarian ırkından bir karakter olacağı belirtilmiş. Joker’ın boşluğunu doldurabilir mi bilinmez ama Salarian ırkının oldukça ilginç olduğunu göz önüne alırsak ortaya ilginç diyaloglar da çıkacaktır. Ayrıca gemide gideceğimiz gezegen ve sistemleri gösteren pencerenin de bazı değişikliklere uğrayacağı gelen bilgiler arasında.

Gemi ile ilgili en sevindirici haberlerden birisi ise gemide dolaşırken herhangi bir yükleme ekranı ile karşılaşmayacak oluşumuz. VGA töreninde yeni videosu ile karşımıza çıkacak olan Mass Effect: Andromeda’nın önümüzdeki yıl çıkacağını da hatırlatalım.

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin