Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

22 Kasım 2016
Konsolda Overwatch oynayan adamdan PC’cilere tokat gibi cevap

22 Kasım 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Konsol ve PC oyuncularının yıllar süren bir ‘birbirlerini çekememezlik’ içerisinde olduğunu gayet iyi biliyoruz. Her iki taraf da fırsatını bulduğu anda birbirine laf sokuyor, gıcıklık yapıyor ve bir diğerini çığrından çıkarıyor.

DSPStanky adlı kullanıcının geçtiğimiz günlerde paylaştığı video da bu sonsuz kapışmanın aşırı komik bir yüzünü gösteriyor. Kendisi yaklaşık iki ay önce Overwatch’tan bir oynanış videosu paylaşmış ve bu videoda Lucio ile sergilediği çok sağlam oyunları sıralamıştı. Kendisi gerçekten konsolda çok güzel Lucio oynuyor, hakkını vermeniz gerekiyor.

Bu videoyu koyduktan sonra gelen yorumlar da insanı kanser eder nitelikteydi. “Ne yani onu konsolda babannem de yapar,” “Sen kolaysa gel bunu PC’de yap cnm” gibi yorumlar alan DSPStanky, PC fanboylarına sağlam bir cevap vermek için ‘peki o zaman’ diyerek oyunu iki ay boyunca PC’de oynayıp çok kısa bir sürede liderlik derecesine yükseldi ve çılgınca Lucio oynadığı videoları birer birer kaydetti. Hazırladığı video PC kullanıcılarına adeta sağlam bir Osmanlı tokadı gibi geldi. Asıl komik olansa yeni videonun altında bazı konsol fanboylarının “Kolaysa bunu konsolda yap” gibi yorumlar atmasıydı. İnsan gerçekten neresiyle gülse diye şaşırıyor. İyi seyirler!

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin