Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

17 Kasım 2016
Watch_Dogs 2 basın lansmanı yapıldı

17 Kasım 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Ubisoft’un yeni oyunu Watch_Dogs 2, 16 Kasım’da Hard Rock Café Istanbul’da gerçekleştirilen basın lansmanında tanıtıldı. Etkinlikte, medya mensupları ve youtuber’lar bir araya gelerek oyunu oynama şansı elde etti.

Dj performansı ve Green Box alanı ile medyanın keyifli vakit geçirdiği basın lansmanında, Ubisoft Türkiye Ürün Sorumlusu Tuba Çakar “İlk Watch Dogs’un çıkışından iki buçuk sene sonra oyun severlerin karşısına çıkan Watch_Dogs 2 bizi aksiyona ve eğlenceye doyuracak. Watch_Dogs 2’de karakter hikaye ve atmosfer anlamında bir çok yenilik bizleri bekliyor.  San Francisco şehrinin atmosferini ve hackerlığı tam anlamıyla yaşatmayı hedefleyen yeni oyunda, kahramanımız Marcus ile şehirdeki neredeyse her şeyi kontrol edebileceğiz. Bunu yaparken kendimizi bir anda önceden tahmin edilemeyecek olaylar zincirinde bulabiliriz. Bu özellikleri ile daha heyecanlı ve dinamik bir oyun Watch_Dogs 2 oyuncularla buluştuğu için çok mutluyuz” dedi.

Watch_Dogs 2’de teknolojik devrimin doğum yeri olan San Francisco Bay Area’da yaşayan genç ve zeki hacker Marcus Holloway rolüne bürünüyoruz. Kötü şöhretli hacker grubu Dedsec ile birlik olup yozlaşmış şirketlerin elinde vatandaşları izlemek ve manipüle etmek amacıyla kullanılan ctOS 2.0’ın gizli tehlikelerini ortaya çıkarıyoruz.

 

Basın Bülteni

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin