Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

17 Kasım 2016
Persona 5 için bir iyi, bir de kötü haberimiz var

17 Kasım 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Bekle bekle bir hal olduk değil mi? Ha çıktı ha çıkacak derken ertelenen ve biz Avrupa’daki oyuncuları üzen Persona 5, bir kez daha ertelendi.

4 Nisan 2017’ye ertelenen oyunun ertelenme sebebi artık günümüzde diğer tüm oyun yapımcılarının ortaya koyduğu sebep ile aynı. “Daha iyi ve daha rafine edilmiş bir Persona 5 deneyimi için biraz daha çalışmamız gerekiyor.” Aslında ATLUS’un attığı bu adımın çok da mantıksız olduğunu söyleyemem. Persona ve hatta genel olarak Shin Megami Tensei serisinin oyunları bugüne kadar ana odağı Japon oyuncuların olduğu oyunlardı. ATLUS bu sefer Japonya’nın yanı sıra Batı’yı da tam kalbinden vurmayı hedefliyor.

Persona 5, önceki Persona oyunlarına göre bu kez daha sağlam bir oyun olarak geliyor. Famitsu’dan 39 puan alarak çılgınca bir başarı elde eden Persona 5’te bu kötü ertlenme haberinin yanında bir de iyi haberimiz var. Oyunda sadece İngilizce seslendirme değil, ücretsiz bir DLC halinde Japonca (orijinal) seslendirme de bulunacak. Bu belki önemsiz bir şeymiş gibi görülebilir ancak Batı’da bulunan Persona hayranları için aslında oldukça önemli bir şey.

Persona 5, bir kez daha ertelenmezse 4 Nisan 2017’de PlayStation 4 için çıkacak.

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin