Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

15 Kasım 2016
Overwatch’taki Oni Genji skinini almanın en kolay yolu

15 Kasım 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Daha önce yaptığımız haberlerde Blizzard’ın Heroes of the Storm’u tekrar popüler hale getirebilmek adına çeşitli çalışmalar yapmaya başlayacağını söylemiştik. Bu çalışmalardan ilki de görünüşe göre Overwatch ve Heroes of the Storm ile olacak.

Benim de düzenli olarak oynamakta olduğum Overwatch, gerçekten azımsanamayacak kadar büyük bir oyuncu kitlesine sahip. Aynı şekilde Heroes of the Storm da öyle. Ancak ilk çıkış zamanına göre oyuncu sayısında büyük bir azalma yaşayan Heroes of the Storm için Blizzard bazı radikal kararlar almaya başladı.

Bugünden itibaren, 4 Ocak’a kadar bir arkadaşınız ile Heroes of the Storm’da 15 maç attığınız takdirde Overwatch’ta kullanabileceğiniz bir Oni Genji skinine, bir de Heroes of the Storm’da kullanabileceğiniz Zarya karakterine sahip olabiliyorsunuz. Şimdi size Oni Genji’yi en kolay nasıl alabileceğinizi anlatayım. Elbette bu benim ve birçok kişinin daha bulduğu bir yöntem. Sizin de kendinize has bir yönteminiz varsa yazmaktan çekinmeyin.

Arkadaşınız ile beraber Coop vs. AI maçına girin. Koridorları en kolay ittirecek kahramanları aldığınıza dikkat edin. Mesela benim bu konuda tavsiyem Sylvanas olabilir. Bam güm iteler koridoru, rahat rahat ilerlersiniz. Bir de arkadaşınızla aynı koridorda olmaya ve bu koridorun da haritanın boss noktasına yakın olmasına dikkat edin. Böyle yaptığınız takdirde her maç en fazla 5-6 dakika sürecektir. Rahat rahat alabilirsiniz Oni Genji skininizi.

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin