Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

15 Kasım 2016
Maltepe’deki patlamanın faili oyun programcısı mı?

15 Kasım 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Dün Maltepe’de gerçekleşen patlamanın planlı-programlı bir bomba saldırısı olduğu ortaya çıktıktan sonra olay üzerine ince araştırmalar da yapılmaya başlandı. Olay sonrası yaralanan üç kişiden birisinin, patlamanın gerçekleştiği özel şirketin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Özdemir Osman Kurdaş olduğu belirlendi. Kendisi ayrıca eski Maliye Bakanı ve eski ODTÜ rektörü Kemal Kurdaş’ın oğlu.

Saldırıdan sonra yapılan araştırmalar sonucunda bir kişi gözaltına alındı ve bu kişinin de saldırıda yaralanan Özdemir Osman Kurdaş’ın oğlu Alican Kurdaş olduğu ortaya çıktı. Oyun yazılımları ve programcılığı üzerine eğitim gören Alican Kurdaş, Amerika’da bulunan Full Sail Üniversitesi’nin mezunlarından birisi. Şimdilik olay sonucu ilk ve en önemli şüpheli olarak gözaltına alınan Alican Kurdaş, bindiği Taksi’deki eşkal ile eşleştirilmesi sonucu bulundu.

Bizler, aksi ispatlanana kadar Alican Kurdaş’ın suçsuzluğuna inanıyoruz. Ohal kapsamında beş gün boyunca nezarethanede tutulacak ve kimse ile görüşemeyecek olan Kurdaş’ın durumunu takip edip, yeni gelişmeler olduğunda sizler ile paylaşacağız.

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin