Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

14 Kasım 2016
MANTIK OYUNU AGAR.İO

14 Kasım 2016 Genel Yorum Yok

MANTIK OYUNU AGAR.İO

Tam bir mantık oyunu olan agar.io, tüm ülkelerde severek oynanan ve her geçen gün oynayıcı sayısı artan bir oyundur.

Oyun Nasıl Oynanır?

Aslında basit bir mantıkla oynanan agario oyununda amaç, rakiplerinizi yiyerek büyümektir. Düz bir zeminde renkli toplar vardır. Kendinden küçük ve değişik renkli olan topları yiyerek kendi karakteriniz olan topu büyütmektir. Karakteriniz büyüdükçe hem daha çok alan işgal edersiniz hem de rakiplerinizi daha rahat yiyebilir, dolayısıyla daha çabuk büyüyebilirsiniz. Karakteriniz büyüdükçe bölünebilir ve rakiplerinize parça atarak yiyebilirsiniz.

Oyunu bilgisayardan oynarsanız arama motoruna agar.io oyunu oyna yazarak site üzerinden oynayabilirsiniz. Bilgisayarda mouse yardımı ile karakterinizi yönlendirebilirsiniz. Karakteriniz yeterince büyüdüğünde ‘’space’’ tuşu ile bölünebilirsiniz. Bölündüğünüzde parçaları ‘’w’’ tuşu ile rakiplerinize atabilir böylece rakiplerinizi daha kolay yiyebilirsiniz.

Android cihazlarda oyunu oynamak isterseniz önce oyunu telefona ya da tablete android marketten indirmeniz gerekir. Kendinize bir lakap bularak oyuna kayıt olmanız gerekir. Oyunu kayıt olmadan da misafir oyuncu olarak da oynayabilirsiniz. Dokunmatik ekranda kendi karakterinizi parmağınız ile tutup, istediğiniz yöne parmağınız yardımıyla yönlendirebilirsiniz.

Oynarken refleksinizi ve dikkatinizi arttıracak aynı zamanda stres atabileceğiniz, kafanızı dağıtabileceğiniz agar.io oyunu büyük, küçük herkesin oynayabileceği bir oyundur. Aile içinde, arkadaşlar arasında, hiç tanımadığınız kişilerle tek ya da gruplar oluşturarak oynanabilecek nitelikte heyecanlı ve refleks artıran bir oyun olarak büyük ilgi görmektedir.

playagario.org

 

 

Etiketler

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin