Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

13 Kasım 2016
PlayStation’dan yepyeni, şiir gibi reklam filmi!

13 Kasım 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Sıradan bir akşam. Kahvemi yudumluyorum, müzik dinliyorum, Overwatch’a kısa bir ara vermişim, Facebook’ta geziniyorum. Yahu bir de ne göreyim? PlayStation’ın resmi Facebook sayfası “The King” adlı yeni bir video paylaşmış. Hoaydaaaa! Yeni bir exclusive videosu olmalıydı bu! Açtım, izlemeye başladım. Çok da güzel gidiyor var ya. Aha dedim kesin Journey veya Bound tarzı, çok tatlış bir oyun geliyor!

Değilmiş exclusive falan. Ancak yine de izlediğime hiç pişman olmadım, çünkü Sony, çok ama çok güzel bir reklam filmi ile karşımıza çıkmış.

Öncesinde garip, canlı çekim bir reklam gibi başlayan ve bir kralı anlatan video daha sonrasında oyun dünyasından ve özellikle de PlayStation’a özel oyunlardan karakterler ile işgal ediliyor ve kral, gerçekten de krallığının tadına bakıyor. Sweet Dreams’in farklı bir uyarlamasının da eşlik ettiği videoda adeta önümüzdeki dönemlerde neden bir PlayStation 4 veya bir PlayStation 4 Pro’ya sahip olmanız gerektiği belirtiliyor.

Sizi bilmem ama ben bu videoyu izledikten sonra PlayStation 4’üme sarılıp ağlamaya başladım. “The King” adlı yeni reklamı aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
protein tozu