Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

13 Kasım 2016
Battlefield 1’in en iyi tank atışı nasıl olur?

13 Kasım 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


İlk çıktığı 21 Ekim 2016 Cuma gününden itibaren oyuncular tarafından sevilerek oynanan Battlefield 1, bildiğiniz gibi hem grafikleri hem oynanışı ile hem de yarattığı savaş atmosferi ile gönüllerde taht kurmuştu. Diğer Battlefield serisi oyunlarından çok daha iyi olmasına rağmen bazı şeyler asla değişmiyor. Özellikle Battlefield 4’de gördüğümüz tanklarlı havaya zıplatma veya tanklarla uçak düşürme gibi çılgın hareketleri bu sefer de Battlefield 1’de de görmeye başladık.

Paylaşılan bir videoya göre oyunun çok oyunculu (multiplayer) modunu oynayan birisi, yaptığı tank atışı ile onlarca metre ileriden geçen düşman uçağını vurarak düşürüyor. Belki biraz şans olsa da atışın böylesi güzel olması gerçekten oyunun şu ana kadar yapılmış en iyi tank atışı olarak kabul etmemizi sağlıyor. Ancak bu güzel atışın dışında ise oyuncuları başka bir ayrıntı güldürüyor.

Zira videonun ilk başında tankı kullanan kişi yani videoyu çeken oyuncu, tankla bir atı eziyor ama ata hiçbir şey olmuyor. Bu da oyunun ilginç bir hatası (bugu) olarak videoyu izleyenleri güldürüyor. Ancak bu kadar ufak hatalar da olsun değil mi?

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin