Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

09 Kasım 2016
Mass Effect: Andromeda’nın PC sürümünde 30 fps kilidi olmayacak

9 Kasım 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Mass Effect: Andromeda’nın yayınlanan son videosu ile birlikte oyun hakkında yeni bilgiler de gelmeye başladı. Game Informer’ın bu ayki kapağını süsleyen oyun hakkında yapılan yeni açıklamalar ise Mass Effect: Andromeda’nın PC ve konsol sürümleri arasındaki farkları ortaya çıkarıyor gibi.

Bildiğiniz gibi bazı oyunlar konsol sürümü üzerinden geliştirildiği için malesef PC sürümüne 30 FPS kilidi ile geliyor. Bu konu üzerine değinen oyunun yapımcılarından biri olan Mac Walters ise yaptığı açıklama ile Mass Effect: Andromeda’nın 30 FPS kilidine takılmayacağını belirtmiş. PC versiyonunun yüksek bir frame oranına sahip olacağını belirten Walters, isim vermese de oyunun diğer platform çıkışlarında ise 30 FPS kilidinin olabileceğini sözlerine eklemiş.

Walters ayrıca oyunun PS4 Pro sürümünün diğer konsollara göre daha yüksek bir FPS oranında çalışacağını da dile getirmiş.

Açıkçası bu sözlerden anladığımız kadarıyla oyunun PC sürümü fps kilidine sahip olmadığı için, sahip olduğunuz donanıma göre bir FPS oranı ile karşımıza çıkacak. PS4 ve Xbox One sürümleri 30 FPS civarında seyrederken muhtemelen PS4 Pro sürümü ise diğer konsollara göre daha yüksek bir FPS oranına sahip olacaktır.

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin