Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

08 Kasım 2016
Dead Rising 4 için yarım saatlik oynanış videosu geldi

8 Kasım 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Dead Rising 4 oyununu merakla bekliyorsanızu yaralım. Bu haberimizde paylaşacağımız videoda bolca oyun hakkında sürpriz kaçıran (SPOİLER) yer alıyor.

Özellikle serinin hayranları tarafından beklenen Dead Rising serisinin yeni oyunu Dead Rising 4 için IGN ekibi resmi Youtube kanalları üzerinden tam yarım saatlik bir oynanış videosu paylaştı. Oyunun geliştirici firması Capcom Vancouver’den özel izinli olarak oyuna erişme şansı yakalayan ekip bu deneyimini videoya çekmiş ve oyunun grafikleri, oynanışı, seslendirmesi, animasyonları ve çevre dinamiği hakkında bazı önemli bilgiler vermiş. Ancak oyunun genel olarak beğenen oyuncular olsa da, bazı oyuncular oyunu hiç beğenmemiş.

Zira yapılan yorumlara göre özellikle oyunun ilk giriş sahneleri sönük kalmış ve baş karakterimiz Frank West’in seslendirme sanatçısının değişmesinden dolayı da bazı problemler var. Oyunculara göre yeni seslendirme sanatçısının sesi maalesef Frank karakterine uymamış. Genellikle orta yorumu yapılan oyun sadece eğlenmek amacıyla oynanabilir kalitede. Ancak beklentileri fazla tutmak biraz absürt kaçabilir. Bakalım Dead Rising 4 nasıl bir oyun olacak bekleyip göreceğiz.

Unutmadan, oyun 6 Aralık 2016 tarihinde PC ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek.

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin