Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

06 Kasım 2016
Watch Dogs 2’nin şehrini tanıtan yeni video yayımlandı

6 Kasım 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Ubisoft firmasının merakla beklenen Watch Dogs serisinin yeni üyesi Watch Dogs 2’nin çıkışına birkaç gün kalmış iken yapımcı şirket resmi Youtube kanalından oyunun şehrini tanıtan bir özel video paylaştı. Yaklaşık 6 dakikalık bu videoda ise detaylı olarak oyunda yer alan San Francisco şehrine göz atıyoruz. Oyunun gelişiminde görev alan ve şehri tasarlayan özel ekip de videoda şehrin nasıl tasarlandığını anlatıyor. Ayrıca videoda gösterildiğine göre oyunda yer alan NPC’lerin de telefonlarıın hackleyerek bazı şeyler yapabiliyoruz. Gerçek San Francisco şehrinden esinlenilerek yapılan oyunun şehrindeki sokaklarda gerçeklikten baz alınarak tasarlanmış ki zaten videoda şehri tasarlayan ekip de bunu anlatıyor.

Videoda oyunun geçtiği şehrin detaylarını görürken ayrıca Ubisoft bizlere oyunun CO-OP sisteminden de bahsediyor ve bu sistemin nasıl işlediğini pek detayı olmasa da anlatıyor. Oyunun yönetmenliğini üstlenen Danny Belanger ise oyunun şehrini tasarlarken çok özel ve titiz çalıştıklarından bahsediyor ve oyuncuların kendilerini gerçek San Francisco’da hissedeceklerini söylüyor. Umarız oyun beklenileni verir.

Unutmadan söyleyelim, oyun 15 Kasım 2016 tarihinde PC, Playstation 4 ve Xbox One platformları için çıkışıın gerçekleştirecek.

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin