Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

04 Kasım 2016
Robinson: The Journey’den 3 saatlik oynanış videosu

4 Kasım 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Asıl çıkış tarihi 8 Kasım olan Crytek’in yeni VR cihazlar için geliştirdiği yeni oyun Robinson: The Journey, birçok spotçunun oyunu erkenden satması yüzünden çoktan oynanmaya, hatta aşağıda da göreceğiniz üzere videosu ile ortaya çıkmaya başladı.

Büyük ihtimalle kısa bir süre sonra kaldırılacak videoyu hemen izlemenizi tavsiye ediyorum. Elbette herhangi bir spoiler istemiyorsanız veya oyunu kendiniz oynamayı planlıyorsanız yakınından bile geçmeyin. Rus asıllı YouTube kullanıcısı theLexUnleashed’in çektiği videoda anlatım Rusça olsa da oyunun kendisi İngilizce. Buradan görüldüğü kadarıyla bile grafikler gerçekten muazzam görünüyor. Crytek yine farkını ortaya koymuş. Bir de diğer çoğu VR yapımından daha farklı bir olaya sahip olduğu için Robinson ayrıca ilgi çekiyor.

Robinson: The Journey’de yabancı bir gezegene kazara düşen genç bir kaşifi oynayacağız. Gezegenin bilinmeyen doğasına aşina olup yolumuzu bulmaya ve hayatta kalmaya çalışacağız. Videoyu aşağıdan seyredebilirsiniz. İyi seyirler!

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin