Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

04 Kasım 2016
Deadpool’un devam filminden bir ayrılık daha

4 Kasım 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Yılın ilk dönemlerinde karşımıza çıkan Deadpool gerek Ryan Reynolds’un gerek Tim Miller’ın gerekse de ekibin yazar kadrosunun çabası ile gönlümüzü fetetmeyi başarmıştı. Olumlu eleştirilerin yanı sıra devam büyük bir hayran kitlesine de kavuşan filmin devamı da doğal olarak herkesi heyecanlandırıyor. Buna rağmen devam filmi için yaprak dökümü de devam ediyor.

Öncelikle filmin yönetmeni ve önemli bir parçası olan Tim Miller, Ryan Reynolds ve yapım ekibi ile fikir ayrılıkları nedeniyle projeden çekildiğini açıklamıştı. Devam filmden ayrıldığını açıklayan bir diğer isim ise filmin müziklerine imza atan Junkie XL oldu.

Batman vs Superman, Justice League, kara Kule ve Godzilla gibi önemli filmlerin yanı sıra Mad Max: Fury Road’ta da yer alan Junkie XL, bu ayrılığı sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklama ile doğruladı. Karakteri çok sevdiğini ve bu kararı almanın kendisi için oldukça zor olduğunu dile getiren Junkie XL, bu karar almasında Tim Miller ayrılığının büyük rolü olduğunu da sözlerine eklemiş.

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin