Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

04 Kasım 2016
Call of Duty: Infinite Warfare’in Windows Store sürümü Steam’le uyumsuz

4 Kasım 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Oyun dünyasının kuşkusuz en çok satan serilerinden biri olan Call of Duty serisi, son yıllarda takındığı gelecek teması ile yoğun eleştirilere maruz kalmıştı. Bizler serinin yaratıcısı olan Infinity Ward’dan yine bir 2. Dünya Savaşı temalı bir Call of Duty beklerken, ipin ucunu kaçırıp bizleri uzayın derinliklerine yollayan Call of Duty, tanıtım fragmanı ile de adeta skandal olmuştu.

YouTube’un en beğenilmeyen ilk 10 videosuna hızlı bir giriş yapan Call of Duty: Infinite Warfare, gelecek tepki az çok tahmin edilmiş olacak ki oyunu satın alan herkese, serinin en başarılı oyunu sayılan Call of Duty: Modern Warfare’in Remastered sürümü hediye ediyor.

Bugün resmi olarak satışa sunulan Call of Duty: Infinite Warfare’den ilginç bir haber ortaya çıktı. Oyunun PC platformunda satın alınabileceği Windows Store sürümü, ne yazık ki Steam sürümü ile uyumlu değil. Yani eğer oyunu Windows Store’dan satın alırsanız, Steam’deki arkadaşlarınızla oyunu oynayamıyorsunuz. Oyunu Windows Store’dan satın almayı düşünen okurlarımızın bundan vazçgeçmelerini şiddetle tavsiye ediyoruz. Çünkü çok büyük ihtimalle oyunun Windows Store üzerindeki oyuncu sayısı, oldukça az olacaktır.

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin