Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

04 Kasım 2016
Blizzard’ın Overwatch için bir sürü yeni planı var

4 Kasım 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Blizzard’ın 30 Eylül’de sona eren finansal çeyreği hakkında hakkında konuşan Michael Morhaime, Overwatch’ın nasıl bir çıkış yaptığına, oyunda daha neler göreceğimize ve Blizzcon’daki potansiyel bilgilere değindi.

Öncelikle Morhaime, Overwatch’ın sağlam satış rakamlarından bayağı memnun. Her zaman olduğu gibi yine Blizzard’ı şaşırtmayarak en başarılı ve en çok satan oyunlardan birisi oldu. Üstelik bunu da çok kısa bir süre içerisinde gerçekleştirdi. Oyuncular sırf oyuna değil, yeni çıkan içeriklere de gayet iyi tepkiler veriyor. Özellikle en son gerçekleştirilen Cadılar Bayramı etkinliği, Ağustos’ta düzenlenen Yaz Oyunları etkinliğinden çok daha fazla ilgi görmüş.

Morhaime bunun üzerine Blizzcon’da 2017 senesi için Overwatch açısından yepyeni içerikleri oyunculara sunacaklarını da bildirdi. Bu içerikler için geçtiğimiz dönemdeki iki etkinliğin örnek alınabileceğini vurguladı. Nasıl bir planları var emin değilim ama şöyle güzel bir hikaye, co-op modu gelse Overwatch’a, çok güzel olmaz mıydı?

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin