Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

03 Kasım 2016
Watch Dogs 2’de San Francisco nasıl yaratıldı?

3 Kasım 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Çıkışına 12 gün kalan Watch Dogs 2 için heyecanımız günden güne artmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda deneme fırsatını bulduğum Watch Dogs 2’yi gerçekten her yönüyle çok sevmiş ve ilk oyundan (benim açımdan) çok daha iyi olduğunu söylemiştim. Oyun hakkında en beğendiğim şeylerden birisi de kesinlikle daha canlı ve daha renkli dünyası, San Francisco’ydu.

Ubisoft’un bugün yayınlamış olduğu yeni videoda yapımcının gerçek San Francisco’yu nasıl oyuna yansıttığını ve bu güzel şehri kullanarak nasıl detaylı bir oyun alanı yarattığını görüyoruz. İlk oyunun aksine çok daha canlı bir şehirde geçecek olan Watch Dogs 2 de bu bakımdan daha doyurucu içeriklerle karşımıza çıkmak zorunda. Hem ana karakterimizin daha genç ve daha çevik bir karakter olması da sadece sokaklarda değil, dağlık alanlarda ve çeşitli binaların çatılarında da sanal hakimiyetimizi sürdürmemizi sağlayacak.

Watch Dogs 2, 15 Kasım’da PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak. Oyun daha sonra 29 Kasım’da da PC’ye çıkacak. İyi seyirler!

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin