Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

03 Kasım 2016
Battlefield 1 sunucularına giremeyen oyuncular iade istiyor

3 Kasım 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Günümüzde artık oyun sektörü de tüketici odaklı diğer tüm sektörler gibi müşteriye sunduğu hizmet ile anılan yapımcı ve dağıtımcılarla dolu. Sektörün devlerinden birisi olan Electronic Arts da genellikle pek kullanıcı dostu olmayan politikaları ile gündeme gelir. Görünen o ki EA, Battlefield 1 konusunda da oyunculardan bir sürü şikayet alıyor.

Geçtiğimiz haftalarda resmi olarak piyasaya sürülen ve ilk günden beri çok büyük bir oyuncu kitlesi tarafından oynanmakta olan Battlefield 1’in sunucuları ilk günden beri, her üç platformda da çökmekte. Haftada en az 2-3 kere çöken sunucular yüzünden birçok kez oyuna giremeyen veya maç ortasında oyundan atılan oyuncular artık yavaştan iade istemeye başladı. Madem düzgün hizmet alamıyoruz, o zaman oyuna da sahip olmamızın bir anlamı yok demek istiyorlar.

Hem Twitter, hem de sosyal medyanın diğer kolları üzerinden bu şikayetleri dile getiren ve bir çeşit iade yöntemi arayan oyuncular bu problemler düzeltilmediği takdirde EA ve DICE’ın başını ağrıtacak gibi duruyor. Sizde var mı böyle bir problem? Düşünüyor musunuz iade mevzusunu?

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin