Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

02 Kasım 2016
Penny Dreadful 4. sezon onayını bir çizgi roman olarak aldı

2 Kasım 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Haberimize başlamadan önce uyaralım. Haberin içeriğinde Penny Dreadful adlı dizi ile alakalı oldukça sürpriz kaçıran (SPOİLER) yer almaktadır! Lütfen bunu göz önünde bulundurun.

Başrollerini ünlü oyuncu Eva Green ve Josh Hartnett’in paylaştığı Penny Dreadful dizisi geçtiğimiz aylarda iptal edilmiş ve hayranlarını üzmüştü. En son 3. sezon finalinde bizlere büyük sürprizler yaşatan dizi aynı zamanda da kafamızda bazı soru işaretleri bırakmıştı. Dizinin reyting kurbanı olarak iptal edilmesinin ardından ise hayranları bazı forumlarda ve etkinliklerde toplanarak bu duruma itiraz etmişlerdi ki bu itirazlar işe yaradı. Ancak dizinin kanalı Showtime yaptığı açıklamada dizinin hayranlarını hem sevindirdi hem de şaşırttı. Zira yapılan açıklamaya göre dizinin 4. sezonu dizi olarak değil bir çizgi roman serisi olarak devam edecek. Yani çizgi romanların film veya dizilerine uyarlandığı şu zamanda şaşırtıcı olarak artık bir dizi kaldığı yerden yoluna bir çizgi roman olarak devam edecek.

Çizgi romanın editörlüğünü üstlenen Lizzie Kaye, ilk çizgi romanın yaklaşık 6-7 ay sonra raflarda olacağını söyledi. Kaye’ye göre Penny Dreadful’un çizgi roman olarak devam etmesi çok güzel bir şey. Ayrıca hala daha anlatılacak çok hikayesi olduğunu söyleyen ünlü editör, dizinin yapımcısı John Logan ile ortaklaşa hareket edecek. Söylenene göre ise çizgi roman, dizinin sezon finalinde ölen Venessa’nın acısını içine gömen ve hayatına devam etmeye çalışan Ethan Chandler’ı anlatacak. Henüz dizinin gelecek sezonları hakkında ise resmi bir açıklama yok. Bakalım kanal 4. sezonun ardından nasıl bir karar alacak.

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin