Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

02 Kasım 2016
Infamous: Second Son için HDR ve PS4 Pro desteği geldi

2 Kasım 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


2014’te çıkan ve PlayStation 4’ün ilk oyunlarından birisi olan Infamous: Second Son, seriyi çok farklı noktalara getirmiş ve genel bir bakımdan gayet başarılı bir oyun olmuştu. Grafikleri ile de hala, günümüzde bile göz doldurmayı başaran Second Son’a bugün HDR ve PS4 Pro güncellemesi geldi.

Güncellemeyi alan ilk oyun Last of Us Remastered’ın ardından Second Son da HDR’ın bir sonucu olarak ışıklandırma ve gölgelendirmelerde daha gerçekçi görseller sunuyor. Ayrıca sadece ana oyunun kendisine değil, First Light adlı DLC’ye de bu destek geldi. Sonuçta First Light direkt olarak ayrı bir oyun mantığında çıkmıştı. Ana oyunun güncellemesi 3.6 GB’lık bir boyuttayken, First Light güncellemesi ise 2.5 GB’lık boyutu ile karşımıza çıkıyor.

Eğer Second Son’ı daha önce oynamadıysanız bu sizin için güzel bir fırsat olabilir. Zaten Second Son’ı anlamak ve oyundan zevk almak için de ilk iki oyunu illa oynamanıza gerek de yok. Eğer oyuna sahipseniz size bu HDR güncellemesi geldi mi, gelmedi mi, bir yorumları yeşillendirin bakalım. Olası bir problemde birbirimize yardımcı olmaya çalışalım.

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin