Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

01 Kasım 2016
James Cameron, yeni Avatar filmi için gözlüksüz 3D hedefliyor

1 Kasım 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Avatar filmi ile sinemada adeta 3D filmlerin kapısını açan james Cameron serinin yeni filmi için çalışmalarına devam ediyor. Uzun süredir proje aşamasında olan serinin yeni halkası için Cameron’dan enteresan açıklamalar geldi. Ünlü yönetmen görünüşe bakılırsa sinema için yeni bir kapı daha aralamak üzere.

Yaptığı bir söyleşide Avatar’ın devam filmi için yüksek çözünürlük teknolojisi sayesinde gözlüksüz 3D hedeflediğini belirten ünlü yönetmen “Elimden geleni yapıyorum. Sadece daha iyi araçlar için değil, iş akışı ve daha yüksek frame oranları için uğraşıyorum.” sözlerini sarfetmiş. Gözlüksüz 3D ile ilgili de konuşan James Cameron “Eninde sonunda o raddeye geleceğiz” sözleri ile birlikte ilerleyen dönemlerde bu konuda çalışmalar yapacağını da sözlerine eklemiş.

Cameron’ın yeni teknolojiler için uğraşması elbette sinema açısından oldukça önemli. Kendisi bu ara dönemde dünyanın en derin çukuru olan Marianna Çukuru’na da kameralar ile girmişti. Yine de böyle önemli bir yönetmenden artık yeni filmler de görmek istiyoruz.

Avatar 2 için 2018 yılı işaret edilse de filmin kesin gösterim tarihi hala belirsizliğini koruyor.

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin