Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

01 Kasım 2016
Game of Thrones setinden yeni fotoğraflar sızdı

1 Kasım 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Öncelikle uyarımızı yapalım, bu haber içeriği ve fotoğraflar sizin için Spoiler, yani keyif bozucu içerikler barındırıyor olabilir. Bu nedenle yeni sezon hakkında en ufak bir detay dahi almak istemiyorsanız yazının bundan sonrasına bakmadan sayfayı kapatabilirsiniz.

———————————–

Game of Thrones’un 7. sezonu için çekimler son sürat devam etse de ekibin bu çekimler konusunda bir hayli sıkıntılı bir dönem geçirdiğini söyleyebiliriz. Ard arda gelen set fotoğrafları bir nebze olsun sıkıntı yaratırken asıl 7.sezon senaryosunun tamamen sızdırılması Game of Thrones ekibini muhtemelen derinden sarstı. Bu yeni görüntüler senaryo sızıntısı kadar büyük olmasa da serinin gidişatı açısından önemli ipuçları barındırıyor.

Fotoğraflarda en dikkat çeken nokta şüphesiz Jon Snow ve Daenerys Targaryen’ın yan yana bulunduğu kareler. Görsellerde Davos ve Tyrion gibi karakterlerin de bulunması senaryonun gidişatının nasıl olacağını, daha da önemlisi sızan senaryonun doğruluğunu kanıtlar nitelikte. Aşağıdaki görsele tıklayarak sızan fotoğraflara göz atabilirsiniz.

Galeriye ulaşmak için resme tıklayınız.

Galeriye ulaşmak için resme tıklayınız.

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin