Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

01 Kasım 2016
Edge of Tomorrow’un devam filmi hikayenin öncesini anlatacak

1 Kasım 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Açık konuşmak gerekirse Rain Man gibi filmler dışında Tom Cruise’un filmlerini çok seven birisi değilim. Bu nedenle Edge of Tomorrow ilk gösterime girdiğinde burun kıvırmış ama daha sonra izlediğimde filme adeta hayran olmuştum. Bu hayranlıkta türün getirmiş olduğu dinamiklerin payı büyük olsa da hikaye işlenişinin katkısı da olmuştu.

“All You Need is Kill” isimli mangadan uyarlanan filmin devam projesi uzun bir süre önce açıklansa da hala net bir bilgiye sahip değiliz. Buna rağmen filmin yönetmeni devam filmi için önemli açıklamalarda bulunmuş.

Collider sitesine konuşan Doug Liman devam filminin hikayenin öncesini anlatacağını belirtmiş. “Öncelikle hikaye inanılmaz. Orjinal filmden çok daha iyi ki orjinal filme bayılmıştım. Bu nedenle devam filmi hikayenin öncesini anlatacak.” sözleri ile yeni film için ne kadar heyecanlı olduğunu dile getirmiş. Devam filmi ile ilgili oldukça iddialıı konuşan Liman “Devam filminin nasıl yapılması gerektiği konusunda bir devrim olacak” sözlerini de açıklamasına eklemiş.

Açıkçası bu açıklamalardan sonra filmin devamını daha bir merakla bekler oldum. Tek istediğim mangada olduğu gibi daha keskin ve sert hatlara sahip olması. Özellikle orjinal filmin sonu oldukça başarılı olmasına rağmen manga ile kıyasladığımızda bu konuda beni biraz hayal kırıklığına itmişti. Siz ne düşünüyorsunuz?

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
protein tozu