Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

01 Kasım 2016
Deadpool yönetmeni Sonic filmi yapmak istiyor

1 Kasım 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Geçtiğimiz günlerde Tim Miller’ın Deadpool’un yeni filminde yönetmenlik koltuğuna oturmayacağı açıklaması gelmişti. Filmin başrolü olmasının yanı sıra yapımcı koltuğunda da oturan Ryan Reynolds ile Cable rolü konusunda anlaşmazlığa düştüğü belirtilen yönetmenin bu ayrılığı filmin hayranlarını üzse de yeni projeler açısından meraklanmamıza da sebep olmuştu.

İşte tüm bu karmaşanın ortasında Tim Miller enteresan bir açıklama yaptı ve Sonic filmi yapmak istediğini dile getirdi. Hollywood Reporter’ın haberine göre Tim Miller ve Blur Studio firmasından iş arkadaşı Jeff Fowler, Sonic filmi için kolları sıvamak üzere.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Miller “Jeff hikaye içgüdüsü oldukça kuvvetli olan şahane bir yönetmen. Animasyon konusunda deneyimli olan Jeff için, Sonic dünyası yeni bir bakış açısı ve ikonik karakterler konusunda ona mükemmel bir fırsat sunuyor.” sözlerini sarfetmiş. Henüz emekleme aşamasında olan bu projenin hem animasyon hem de gerçek karakterleri içerebileceği de gelen haberler arasında.

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin