Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

01 Kasım 2016
Call of Duty: Modern Warfare Remastered tek olarak satılabilir!

1 Kasım 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


FPS türünün belki de en çok sevilen yapımı olan ve oyun dünyasına adını altın harfler ile yazdırmayı başaran Call of Duty: Modern Warfare, son yıllarda yuva edindiği gelecek teması yüzünden ağır eleştiriler alsa da, yine de hızlı FPS oyunlarından hoşlanan oyuncular için vazgeçilmez bir tercih.

Serinin yaratıcısı olan Infinity Ward ise, bu yıl bizleri tepkilere kulak asmadan uzak geleceğe götürecek. İlk tanıtım fragmanı ile oyuncular tarafından adeta top ateşine tutulan Infinity Ward, tepkiyi az biraz dindirmek için, ilginç bir yola başvurdu. Serininin az önce bahsettiğimiz başarılı üyesi Call of Duty: Modern Warfare’in grafikleri geliştirilmiş sürümü olan Remastered sürümünü, Infinite Warfare alan herkese ücretsiz bir şekilde hediye eden Infinity Ward, yeni oyunun satışlarını da bu şekilde artırmanın peşinde.

Tek başına ayrı bir şekilde satılmayacak olan Call of Duty: Modern Warfare Remastered, görüşüne bakılırsa yakın zamanda bu durumdan sıyrılabilir. Microsoft’un satış platformunda tek başına gözüken oyun, yakında tek başına satılmaya başlanacak gibi gözüküyor. Mağaza sayfası hala daha aktif iken, fiyat veya çıkış tarihi bilgisi bulunmuyor. Call of Duty: Modern Warfare Remastered’ın satış sayfasına şuradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin