Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

30 Ekim 2016
Supernatural’dan Walking Dead’e “sopa” göndermesi

30 Ekim 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Negan’ı bilir misiniz? Hani şu Walking Dead izleyen herkesin küfürler yağdırdığı ‘seni bulacam oğlum’ dediği tip. Kabul edelim, bir oyuncu bu derece bir nefreti kendi üzerine çekmeyi başarıyorsa, başarılı bir oyuncudur. Bkz. bunun bir diğer örneğ: Game of Thrones’daki Joffrey.

Negan’a can veren Jeffrey Dean Morgan, Walking Dead’deki rolünü almadan önce elbette birçok projede karşımıza çıkmıştı ancak herhalde en popüler olduğu dizilerden birisi Sam ve Dean Winchester’ın olağanüstü maceralarını anlatan Supernatural’dır. Dizide Sam ve Dean Winchester’ın babası John Winchester rolünü üstlenen Jeffrey Dean Morgan, bir süre sonra dizi ile yollarını ayırmıştı. Elbette bu senaryo ile alakalıydı.

Dean Winchester rolü ile tanıdığımız Jensen Ackles ve Jeffrey Dean Morgan arasında geçen tweet diyaloğu, Ackles’ın instagram yoluyla paylaştığı bir fotoğraf ile başladı. Negan’ın ikonik silahı Lucille’i, Supernatural’ın ikonik arabası Impala’nın üzerine yerleştiren Ackles, “Baba, Impala’nın üzerinde bir şey unutmuşsun” diye bir post paylaştı. Bunun üzerine ayrıca elinde Lucille’in replikasını tutarak yine Impala’nın üzerinde bir fotoğraf çektirerek Twitter üzerinden Morgan’ı etiketleyerek paylaştı: “Hey @JDMorgan bunu bagajda buldum… deneyebilir miyim? Bu geceki bölümü kaçırma. Bayılacaksın!”

Kısa bir süre sonra cevap veren JD Morgan, “J. Onu bulmaman gerekiyordu. Yakında geri almam gerekecek. Yani sonuçta… Size zaten arabamı verdim. Ve? Bilmiyorum? Hani, sizin için öldüm gibi bir şey.”

Bunun üzerine de Ackles yine cevap verdi ve “Aynen, haklısın. Anlaşıldı. Bulduğum bu kırmızı atkıya saracak ve sana yollayacağım.” diyerek de Negan’ın kırmızı atkısına gönderme yapmayı da es geçmedi.

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin