Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

29 Ekim 2016
Hodor, DJ olarak BlizzCon 2016’da gösteri yapacak

29 Ekim 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Gelecek hafta başlayacak BlizzCon 2016, Blizzard için ayrı bir öneme sahip. Zira şirket kendi kuruluşunun 25. yılını ve Diablo oyununun da 20. yılını kutlayacak. Hâl böyle olunca şirket BlizzCon’un bu sene gerçekleşecek gösterisine özel olarak hazırlanıyor. Tam manasıyla görsel şölen yaşayacağımız gösteriye ise sürpriz bir isim katılacak. Game of Thrones dizisinden tanıdığımız ve o efsanevi ”Hodor” repliği ile hafızalarımıza kazınan Hodor karakterini canlandıran ünlü İngiliz oyuncu Kristian Nairn bildiğiniz gibi asıl meslek olarak elektronik müzikle uğraşıyor ve gece kulüplerinde DJ’lik yapıyor. Ciddi anlamda hayran kitlesine sahip olan Kristian Nairn, Blizzard’ın da yakından takip ettiği isim.

Zira açıklanana göre ünlü oyuncu, BlizzCon 2016’da özel bir DJ gösterisi sunacak. Ücretsiz olacak bu özel gösteri ise herkese açık olacak. Ancak bu özel şovun bir rock gösteri konseri havasında geçeceği için canlı olarak yayınlanır mı henüz net bilgi yok. Bu özel DJ gösterisi 4 Kasım 2016 tarihinde Cuma günü yerel saate göre akşam 8’de başlayacak ve 2 saat devam edecek. Ayrıca söylenene göre ünlü oyuncu Kristian Nairn, özel olarak hazırladığı parçalarının yanı sıra bazı Blizzard oyunlarına ait müzikleri de dijital DJ’lik ekipmanlarıyla çalarak farklı bir hava katacak. Bakalım Blizzard’ın BlizzCon 2016 için başka ne gibi sürprizleri var bekleyip göreceğiz.

Ha bu arada ufak bilgilendirme yapalım. Söylenene göre 5 Kasım 2016 tarihinde ise ünlü Sırp şarkıcısı Alfred Matthew ”Weird Al” Yankovic de birbirinden güzel şarkılarını seslendirmek üzere sahne alacak.

Etiketler


Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin