Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

29 Ekim 2016
Call of Duty 4: Modern Warfare Remastered, Playstation 4 Pro destekleyecek

29 Ekim 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Son günlerde büyük şirketlerin Remastered akımına katılan Activision, hayranlarına bir sürpriz yapmış ve belki de Call of Duty serisinin efsanevileşmiş oyunu Call of Duty 4: Modern Warfare için Remastered sürümünün geleceğini açıklamıştı. Herkesi heyecanlandıran bu açıklamanın ardından ise en çok merak edilen soru acaba oyun 4K destekleyecek miydi? Sonunda bu sorunun cevabını oyunun geliştirici firması Raven Software verdi. Şirket tarafından yapılan açıklamada oyunun Playstation 4 Pro konsolunu sonuna kadar destekleyeceği ve oyuncuların kalitesi arttırılmış doku hissiyatı ile 4K grafik çözünürlüğünde oyunu oynayacağını söyledi. Bu açıklamanın ardından ise önce oyunun yayımcısı Activision ve hemen ardından ise Sony, Playstation blogu üzerinden bu haberi doğruladığını söyledi. Yani açıklama her cepheden resmiyet kazanmış oldu.

 Ayrıca bu olayın yaşanmasından kısa süre sonra ise Sony, Playstation’ın resmi Youtube kanalından bir oynanış videosu yayımladı. Muhtemelen Playstation 4 Pro konsolunda oynayarak çekilen videoda oyunun iyileştirilen ve orjinaline göre yeni nesile uyarlanan grafikleri direkt olarak göze çarpıyor.

Ancak her ne kadar 4K destekleyen televizyon veya Playstation 4 Pro konsolunuz olsa da CoD 4: Modern Warfare Remastered oyununa sahip olmanız için CoD: Infinite Warfare oyununun özel sürümünü satın almanız gerekiyor.

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin