Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

28 Ekim 2016
Sherlock’un 4. sezonunun başlama tarihi açıklandı

28 Ekim 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


Ünlü İngiliz edebiyatçısı Sir Arthur Conan Doyle’nin kaleme aldığı ve cinayetleri farklı çözme tarzıyla tüm dünyada adını duyuran dedektif Sherlock Holmes’un günümüz teknolojisi ile harmanlanmış uyarlama dizisi Sherlock’un sonunda yeni sezon başlangıç tarihi belli oldu. Ünlü yazar tarafından 1800’lü yılların başında yaratılan karakter o günden günümüze kadar popülerliğini hiç kaybetmemiş ve hem film hem de dizi yapımcılarına her zaman ilham olmuştu. Ancak kuşkusuz ki başrollerini Benedict Cumberbatch ve Martin Freeman’ın üstlendiği günümüz teknolojisi ile çekilen Sherlock’un yeri bambaşkadır. En yakın arkadaşı doktor John Watson ile beraber danışman dedektif olarak cinayetleri çıkarım yapma sanatı ile çözen ünlü dedektifimizin maceralarını anlatan Sherlock dizisi maalesef her sezon sadece 3 bölüm yayımlanıyor ve bir de üstüne verdiği uzunca süre sezon arası tatilleriyle de hayranlarını üzüyordu.

Ancak bu sezon arası sürelerin dizinin kanalı İngiliz devlet kanalı BBC ile bir alakası yok. Zira bildiğiniz gibi Benedict Cumberbatch’in ve Martin Freeman’ın yoğun programlarından dolayı dizi durmadan ertelenmek zorunda kalıyor. Ancak artık dizinin yapımcıları bizlere acımış olacak ki mutlu haberi dizinin resmi Facebook sayfasından verdiler. Yapılan açıklamaya göre dizinin 4. sezonunun ilk bölümü 1 Ocak 2017 tarihinde başlayacak. Sherlock ile adeta bütünleşen keman görseli ile sevindirici haberi açıklayan yapımcılar, dizinin yeni sezonu hakkında herhangi bir açıklama yapmadı. Ancak bildiğiniz gibi Sherlock’un yeni düşmanı olarak diziye Toby Jones katılmıştı. 

Şüphesiz ünlü oyuncu Toby Jones dizinin kalitesini arttıracaktır ve bizlere mükemmel bir kötü izlettirecektir. Şimdi tek yapmamız gereken sabırlı bir şekilde 1 Ocak 2017 tarihini beklemek. Ancak tabii ki bu sezon da sadece 3 bölüm yayımlanacak ve ardından Allah bilir kaç yıl tatile girecek.

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin