Oyunbolumleri-Güncel Oyun Haberleri


Güncel Oyun Haberleri

28 Ekim 2016
Mafia 3’ün Karizmalarıyla Hayranlık Uyandıran 6 Oyun Karakteri

28 Ekim 2016 Oyun Haberleri Yorum Yok


6 yıl gibi uzun bir aranın ardından 3. serisi ile nihayet oyunseverlerin beğenisine sunulan Mafia, nostaljik atmosferinden grafiklerine, özgün hikayesinden karakterlerine kadar her şeyiyle hayran kitlesini daha da ge
nişletecek gibi görünüyor. İşte her biri ayrı bir başrol olan Mafia 3’ün karizmatik oyun karakterleri…

1. Lincoln Clay

Mafia 3’ün ana karakteri olan Lincoln Clay, aynı zamanda seriler içindeki en efsane kişiliklerden biri. Vietnam Savaşı’na katılan ve evlatlık verildiği ebeveynleri Marcano Suç ailesi tarafından öldürülen Clay, intikam alma konusunda oldukça kararlı ve oyunun daha başından itibaren nasıl biri olduğunu farklı karakterlerden öğreniyoruz.

2. Cassandra

Cassandra, Mafia 3’teki ender kadın karakterlerden biri. Üyesi olduğu Haitililer Çetesi’nin başı Baka, Lincoln Clay tarafından öldürülünce Clay ile zorunlu bir anlaşma yapıyor. Oldukça gizemli bir kişiliğe sahip olan Cassandra, Voodoo Kraliçesi olarak anılıyor ve ne pahasına olursa olsun insan kaçakçılığını önlemeye çalışıyor.

3. Thomas Burke

Çocukluğundaki İrlanda İç Savaşı’ndan dolayı babası ile beraber Amerika Birleşik Devletleri’ne yerleşen ve oyunun geçtiği New Bordeaux’ta hurdacılıkla uğraşan Burke, aynı zamanda daha fazla maddi kazanç elde etmek için içki satıyor ve İrlandalılar Çetesi’nin de lideri. İçki kaçaklığı nedeniyle Marcano Suç Ailesi ile yolları kesişen Burke, diğer yandan giderek ölüme daha da yaklaşan bir kanser hastası ve kızını güvence altına alabilmek için her türlü suçu işlemeye hazır.

4. Vito Scaletta

Mafia 2 serisinde de yer alan Scaletta, 2. Dünya Savaşı sırasında yaptığı hırsızlık ve kaçakçılık gibi suçlardan dolayı hapse girmiş ve FBI tarafından da takip edilen tescilli bir suçlu. İtalyan Çetesi’nin lideri olan VitoScaletta, Mafia 3’te, Lincoln Clay’in müttefikleri arasında yer alıyor.

5. Giorgi Marcano

Babası Sal Marcano’un ölümünden sonra oyunun en önemli ailelerinden biri olan Marcano Suç Ailesi’nin başına geçen GiorgiMarcano, aynı zamanda Lincoln Clay’in eski en yakın arkadaşlarından biri. Fakat hem babası hem de kendisi işin arkadaşlıktan daha önemli olduğunu düşündüğü için Clay ile aralarındaki ilişki sonraki dönemlerde dostluktan düşmanlığa dönüşüyor.

6. Sammy Robinson

Lincoln Clay’i evlatlık edinen ve Siyahlar Çetesi’nin lideri olan Robinson, başlarda Marcano Ailesi’nin ortağı olmakla birlikte zaman içinde kazançları düştüğü ve anlaşmaları sona erdiği için Sal Marcano tarafından öldürülüyor. Böylece oyunun baş karakteri Lincoln Clay’in intikam hikayesi başlamış oluyor.

Hollywood yapımı suç filmlerini aratmayan hikayesi ve oynarken kendinizi 1960’larda bir kasabada hissedebileceğiniz atmosferi ile Mafia 3, kusursuz bir oyun deneyimi için özel olarak geliştirilmiş Monster bilgisayarları hak ediyor.

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Arşivler

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.
yabancı dizi izle superbetin